Biz Sizi Arayalım

0544 806 55 55 - 0532 779 71 96 0362 233 76 79

VİZYON-MİSYON


VİZYONUMUZ:
Görevimiz, faaliyet gösterdiğimiz bu alanda dürüst, güvenilir ve bilinçli olarak hizmet vermek. İstihdam ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, hızlı ve net bir şekilde ihtiyacın giderilmesini sağlamaktır. Firmamız, iş etiğinden ödün vermeden, yasaların dışına çıkmadan, insan çalışma ve sosyal hayatının gerekleri doğrultusunda tavizsiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Güneş Bakıcılık olarak firmamız yaptığı işin bilinç ve ciddiyeti, kendine olan özgüveni ile geleceğe güvenle ve emin adımlarla yürümektedir. Firma olarak hedefimiz, insan kaynakları alanında ve hizmet sektöründe tüm çalışmaları ile takdir edilen öncü ve yenilikçi firmalar arasında yerimizi almaya devam etmek ve daha üst sıralara çıkmayı başarmaktır.

MİSYONUMUZ:
Samsun’da kurulan firmamız çagdaş, yenilikçi ve samimi işlere imza atan, insan memnuniyetini, teknolojiyi ve kaliteyi felsefe haline getirmiş çalışan kadrosuyla hizmetini ilkeleri doğrultusunda yapan bir markadır. Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler kurgulanır.
Amacımız Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bugün olduğu gibi yarında en üst seviyede tutmaktır.