Biz Sizi Arayalım

0544 806 55 55 - 0532 779 71 96 0362 233 76 79

HAKKIMIZDA

Samsun Hasta Bakıcı

      Samsun Hasta Bakıcı ,Sağlık kişinin en değerli hazinesidir, diyerek başladığımız yaşlı ve hasta bakımı işimize dört elle sarılarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Güneş Bakıcılık olarak, alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, evde hasta bakıcı hizmetleri vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile Samsun’da hasta bakıcı hizmetini gerek evinizde gerekse hastane ortamında üstlenmiş bulunmaktayız. Biliyoruz ki, hasta bakımı ve yaşlı bakımı meşakatli bir süreçtir. Bu konu da uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak bakım işleri hem hastaya hem de hasta yakınını zor durum da bırakabilir.Güneş Bakıcılık, tüm bu süreçte hasta ve yaşlılarınızın yanında onlara en iyi hizmeti sunmak için bulunmaktadır.

      Biliyoruz ki yaşlı ve hastaların sadece bakıma değil, iletişime ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu bağlamda bilinçli ve iletişime açık personellerimiz ile hep beraber yaşlı ve hastalarınız ile sağlıklı ilişkiler ve iletişim kurarak Yaşlı bakımı ve hasta bakımı hizmeti de vermekteyiz. Üstlendiğimiz görevin kutsallığının bilinci ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı Samsun’da hasta bakıcı, yaşlı bakımı ve evde hasta bakıcı hizmetini sağlıklı bir şekilde sizlere sunmaktayız.Samsun Hasta Bakıcı Hizmetleri.

      Vizyonumuz:
Görevimiz, faaliyet gösterdiğimiz bu alanda dürüst, güvenilir ve bilinçli olarak hizmet vermek. Samsun hasta bakıcı istihdam ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, hızlı ve net bir şekilde ihtiyacın giderilmesini sağlamaktır. Firmamız, iş etiğinden ödün vermeden, yasaların dışına çıkmadan, insan çalışma ve sosyal hayatının gerekleri doğrultusunda tavizsiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Güneş Bakıcılık olarak   Samsun Hasta Bakıcı  firmamızın yaptığı işin bilinç ve ciddiyeti, kendine olan özgüveni ile geleceğe güvenle ve emin adımlarla yürümektedir. Firma olarak hedefimiz, insan kaynakları alanında ve hizmet sektöründe tüm çalışmaları ile takdir edilen öncü ve yenilikçi firmalar arasında yerimizi almaya devam etmek ve daha üst sıralara çıkmayı başarmaktır.

      Misyonumuz:
Samsun  hasta bakıcı olarak kurulan firmamız çagdaş, yenilikçi ve samimi işlere imza atan, insan memnuniyetini, teknolojiyi ve kaliteyi felsefe haline getirmiş çalışan kadrosuyla hizmetini ilkeleri doğrultusunda yapan bir markadır. Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler kurgulanır.Samsun Hasta Bakıcı olarak amacımız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bugün olduğu gibi yarında en üst seviyede tutmaktır.